Zamanın Keyifle Aktığı Site

Ünlü Oyuncu Tom Sizemore Hayatını Kaybetti

Ünlü oyuncudan acı haber...

0 6

Ünlü Oyuncu Tom Sizemore Hayatını Kaybetti

Sinema dünyası, özel hayatında biraz sorunlu ama rol aldığı filmlerde etkileyici performanslar sergileyen yetenekli bir karakter oyuncusunu kaybetti… Geçtiğimiz 18 Şubat’ta beyin anevrizması geçirip komaya giren Tom Sizemore 61 yaşında hayata veda etti.

 

Tom Sizemore, 18 Şubat’ta Los Angeles’taki South Main Street’deki apartman dairesinde bulunuyordu. Menajeri Charles Lago’nun o günlerde yaptığı açıklamaya göre Sizemore, anevrizmanın ardından bilincini kaybetti. Lago, yoğun bakımda tedavi altında bulunan Sizemore’un durumunun stabil olduğunu da açıklamasında belirtti.

Rol aldığı Black Hawk Down (Kara Şahin Düştü) Born on the Fourth of July (Doğum Günü Dört Temmuz) Natural Born Killers (Katil Doğanlar) Saving Private Ryan (Er Ryan’ı Kurtarmak) gibi filmlerle tanınan Sizemore, hastalandığı sırada Impuratus adlı filmde oynamaya hazırlanıyordu. Oyuncu, o yapımda bir dedektifi canlandıracaktı.

ÖZEL HAYATI

Tom Sizemore, rol aldığı filmlerin yanı sıra özel hayatındaki skandallarla da biliniyordu. 2013 yılında hayatının önemli noktalarını anlattığı bir kitap yayınladı. Sizemore o kitabında 1992 tarihli Passenger 57 adlı yapımda birlikte oynadığı Elizabeth Hurley’e aşık olduğunu ve onunla bir ilişki yaşadığını söylemişti. Sizemore daha sonra 1996 yılında Maeve Quinian ile evlendi. Bu evlilik 1999 yılına kadar sürdü.

Tom Sizemore, hareketli özel hayatının yanı sıra kötü alışkanlıkları nedeniyle de zaman zaman basına konu oluyordu. Oyuncu, madde etkisi altında araç kullanmaktan gözaltına da alınmıştı.

 

UYKUSUNDA HAYATA VEDA ETTİ

Sağlık ekipleri tarafından hastaneye götürülen Sizemore, yoğun bakıma alındığı ilk günlerde durumunun stabil olduğu açıklanmıştı. Fakat doktorları ailesine yaptıkları bilgilendirmede Tom Sizemore’un durumunda bir düzelme olmadığını açıklamıştı. Oyuncu, dün gece uykusunda hayata veda etti.

İKİZ OĞULLARI İLE KARDEŞİ YANINDAYDI

Acı haberi Tom Sizemore’un menajeri ve 15 yıllık arkadaşı Charles Lago duyurdu. Lago, son nefesini verdiği sırada Sizemore’un yanında 17 yaşındaki ikiz çocukları Jayden ve Jagger ile kardeşi Paul’ün de bulunduğunu söyledi. Lago, Tom Sizemore’un kendisi için sadece bir iş ortağı değil aynı zamanda çok iyi bir arkadaş olduğunu sözlerine ekledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.