Zamanın Keyifle Aktığı Site

Pazar’ın Gözdesi Yargı Dizisi ve Son Bölümü!

Kanal D'nin Gözde Dizisi Yargı Galibiyette.

0 9

Kanal D’nin Gözde Dizisi Yargı Galibiyette.

 

26 Şubat Pazar günü 54. bölümü ile hafta sonuna bomba gibi düşen Yargı dizisi, AB’de 8.02 reyting, 20.83 izlenme payı, 20+ABC1’de 7.60 reyting, 17.42 izlenme payı elde ederek AB ve 20+ABC1 kategorilerinde gecenin birincisi oldu.

 

Özeti olarak, Ceylin’e gelen mesajda Defne’nin videosunu gören Ilgaz, çaresizlik içinde bir kez daha yıkılırken, Ceylin Ilgaz’ın yanında olarak onu cesaretlendirmeye çalıştı. Gelen videodaki “Salim serbest bırakılmazsa Defne ölür” tehdidi herkesin elini kolunu bağlarken, Ilgaz kardeşi için Salim’i serbest bırakma kararı aldı. Eyüp’ün sokakta Defne’yi gördüğünü söylemesi üzerine emniyet binaya baskın yaptı. Ekip binada Defne’yi bulamazken, camda onun bıraktığı bir izi gördü. Bu esnada Metin kendine geldi.

 

 

Dizinin başrollerinde;

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken, kadrosunda Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi usta ve genç isimler bir araya geliyor.

 

Hangi Günler Dizi Oynamaktadır?

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu Yargı dizisi, yeni bölümüyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de. 

 

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.