Zamanın Keyifle Aktığı Site

Gta 6 Ne Zaman Çıkacak

0 130

Gta 6 ne zaman çıkacak, son yıllarda en çok beklenen video oyunu sürümlerinden biri oldu ve birçok oyuncu oyunun çıkmasını sabırsızlıkla bekliyor. Ne zaman çıkıyor? Kim bilir! Ancak, neredeyse burada olduğundan ve geldiğinde serinin hayranlarının hayal kırıklığına uğramayacağından emin olabiliriz.

Grand Theft Auto 6 çıktığında tüm zamanların en çok beklenen oyunlarından biri olacak. Hayranlar, Rockstar Games’in bu oyunu piyasaya sürmesini yıllardır bekliyor ve kesinlikle teslim etmiş gibi görünüyor. Şu ana kadar resmi bir çıkış tarihi açıklanmadı, ancak 2023 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Gta 6 Ne Zaman Çıkacak
Gta 6 Ne Zaman Çıkacak

Gta 6 Sistem Gereksinimleri

Rockstar Games şu anda Red Dead Redemption II’yi geliştirmeye odaklandığından Grand Theft Auto VI için belirlenmiş bir çıkış tarihi yok. Ancak GTA 6 sistem gereksinimleri, oyuncuların yaklaşan oyundan neler bekleyebileceği konusunda bazı bilgiler verebilir.

GTA 6’nın en az bir GeForce GTX 660 veya Radeon HD 7870 grafik kartı ve Core i5-2500K veya Phenom II X6 1065T işlemci gerektirmesi bekleniyor. Bunlar özellikle üst düzey özellikler değil, bu nedenle oyunun çok çeşitli donanımlarda oynanabilir olması muhtemel.

Rockstar bu detayları henüz doğrulamadı, bu yüzden şimdilik gayri resmi olarak kabul edilmelidir. Ancak, GTA 5 için gereken özelliklerle uyumludurlar, bu yüzden doğru olmaları muhtemel görünüyor.

Gta 6 için henüz açıklanan bir çıkış tarihi yok ancak ne zaman çıkacağına dair birçok tahmin ve tahmin var. Bazıları Rockstar’ın 2023’de çıkabileceğini söylerken, bazıları 2019’un sonlarında çıkacağını düşünüyor. Oyunun 2022’e kadar çıkmama ihtimali var.

Gta 6 Çıkış Tarihi

Raporlara göre Grand Theft Auto 6‘nın 2023 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Rockstar Games henüz raporlar hakkında yorum yapmadı. Daha önce oyunun 2016’da çıkabileceği bildirilmişti, ancak şimdi 2023 sonbaharında çıkması daha muhtemel görünüyor.

Pek çok oyuncunun Grand Theft Auto 6’nın piyasaya sürülmesini sabırsızlıkla beklediğine şüphe yok. Rockstar Games yıllardır onunla dalga geçiyor ve spekülasyonlar durdurulamıyor. Ancak henüz belirlenmiş bir çıkış tarihi yok ve bazı insanlar aslında ne zaman çıkacağını merak ediyor.

Gta 6 Ne Zaman Çıkacak

Kimse kesin olarak bilmese de, bazıları GTA 6’nın bu yıl çıkabileceğine inanıyor. Şirket, daha büyük projeleri arasında bir dizi daha küçük oyun yayınladı, bu nedenle yeni bir Grand Theft Auto oyunu yayınlamak çok fazla bir taahhüt gibi görünmüyor.

Gta 6 ne zaman çıkacak gibi sizleri Oyun kategorimizde yer alan içeriklerimize Google aracı ile ulaşabilir ve daha pek çok bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Konumuz ile alakalı olan 2022 En İyi MMORPG Oyunları  makalemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.