Zamanın Keyifle Aktığı Site

En İyi Netflix Dizileri

0 165

En İyi Netflix Dizileri ile alakalı içeriğimize hoş geldinizNetflix, 190’dan fazla ülkede 130 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan bir video akışı hizmetidir. Tüm cihazlarda izlenebilen çok çeşitli filmler ve TV şovları sunar. En iyi Netflix dizileri, şimdiye kadar yapılmış en eleştirmenlerce beğenilen, popüler ve ödüllü dizilerden bazılarıdır. En popüler ve En İyi Netflix Dizileri bazıları; Stranger Things, House of Cards, Narcos dur.

En İyi Netflix Dizileri

Stranger Things Konusu

Stranger Things Konusu, netflix’in Stranger Things dizisi, 1980’lerde gizemli bir şekilde ortadan kaybolan arkadaşlarını bulmaya çalışan bir grup çocuk hakkında bir dizi. Çok geçmeden küçük kasabalarında göründüğünden daha fazlasının olduğunu keşfederler ve günü kurtarmak için kendi özel yeteneklerini kullanmaları gerekir. Şov gerilim, aksiyon ve macera dolu ve sizi başından sonuna kadar ekrana bağlı tutacak.

En İyi Netflix Dizileri

House of Cards Konusu

House of Cards Konusu, ilk kez 1 Şubat 2013’te yayınlanan bir Netflix dizisidir. Dizi, Beau Willimon tarafından yaratılmıştır. Gösterinin yapımcılığını David Fincher, Dana Brunetti, Michael Dobbs ve John David Coles üstleniyor. Gösteri Washington D.C.’de geçiyor ve Güney Carolina’nın 5. kongre bölgesinden ve House Majority Whip’ten bir Demokrat olan Frank Underwood (Kevin Spacey) ve karısı Claire Underwood (Robin Wright) etrafında dönüyor. İlk sezon, Frank’i Dışişleri Bakanı olarak atanması için geçiştirilirken, ardından kendisine karşı çıkanlardan intikam alırken tanıtıyor. Ayrıca Claire’in bir çevre aktivisti olarak öne çıkmasını takip ediyor.

İkinci sezon, Frank’in Amerika Birleşik Devletleri Başkan Yardımcısı olması ve Claire’in Temsilciler Meclisi’nde bir koltuk için kampanya yürüttüğü 2014 ara seçimlerine giden olayları kapsar.

Narcos Konusu

Netflix orijinal dizisi Narcos konusu, kötü şöhretli Kolombiyalı uyuşturucu baronu Pablo Escobar’ın yükselişini ve düşüşünü takip eden bir suç dramasıdır. Gösteri, Escobar’ın ölümüne ve Kolombiya’daki Uyuşturucu Savaşına yol açan olayları doğru bir şekilde tasvir ettiği için övüldü.

Narcos sadece Pablo Escobar hakkında bir gösteri değil; aynı zamanda Kolombiya’daki Uyuşturucu Savaşı hakkında bir gösteri. Dizi, kokain ticaretinin kökenlerini, Kuzey Amerika’ya nasıl yayıldığını ve kolluk kuvvetlerinin Escobar ve kartelini çökertme çabalarını araştırıyor.

Narcos’u bu kadar büyüleyici yapan şeylerden biri, gerçek hayattaki olayları hem bilgilendirici hem de eğlenceli bir şekilde tasvir etme yeteneğidir. Gösteri, Kolombiya’nın en kötü şöhretli uyuşturucu baronu olarak Escobar’ın saltanatının ardındaki karmaşık siyaseti ve tarihi araştırmaktan korkmuyor.

En İyi Netflix Dizileri gibi sizleri Sinema ve Dizi kategorimizde yer alan içeriklerimize Google aracı ile ulaşabilir ve daha pek çok bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Konumuz ile alakalı olan Breaking Bad Dizisi 2022  makalemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.