Zamanın Keyifle Aktığı Site

Breaking Bad Dizisi 2022

0 102

Breaking Bad dizisi, tüm zamanların en popüler ve eleştirmenlerce beğenilen TV şovlarından biridir. Dizi, ölümcül kanser teşhisi konduktan sonra ailesinin geçimini sağlamak için suç faaliyetlerine yönelen Walter White adlı bir lise kimya öğretmeninin hikayesini takip ediyor. Bir reyting başarısı olmasına rağmen, Breaking Bad şiddet ve cinsel içeriği nedeniyle eleştirildi.

Breaking Bad, Vince Gilligan tarafından yaratılan bir Amerikan televizyon dizisidir. Dizi, öğrencisi Jesse Pinkman’ın yardımıyla metamfetamin üretmeye ve satmaya başlayan lise kimya öğretmeni Walter White hakkındadır.

Breaking Bad Dizisi İzle

Breaking Bad Dizisi İzle, şimdiye kadar yapılmış en popüler ve eleştirmenlerce beğenilen televizyon dizilerinden biridir. Dizi, kanser teşhisi konulduktan sonra ailesinin geçimini sağlamak için suça yönelen kimya öğretmeni Walter White’ın hikayesini takip ediyor. Gösteri aksiyon, gerilim ve yoğun drama dolu.

Breaking Bad Oyuncuları

Breaking Bad Oyuncuları, Vince Gilligan tarafından yaratılan ve 2008’den 2013’e kadar AMC’de yayınlanan bir Amerikan televizyon dizisidir. Albuquerque, New Mexico’da geçen dizi, lisede kimya öğretmeni olan Walter White’ın (Bryan Cranston) ölümcül bir hastalığa yakalanmasını konu alıyor. ölmeden önce para kazanmak için metamfetamin üretip satmaya karar verir.

Breaking Bad dizisi

Breaking Bad Ne Demek

Breaking Bad Ne Demek, kanser teşhisi konan ve ailesinin finansal geleceğini güvence altına almak için metamfetamin üretip satmaya başlayan lise kimya öğretmeni Walter White hakkında eleştirmenlerce beğenilen bir AMC dramasıdır. Dizi, karmaşık karakterleri, karmaşık olay örgüleri ve kara mizahıyla övgü topladı.

Gösteri sona ermesine rağmen, mirası devam ediyor. Dizi, televizyon dizisi türünü yeniden tanımlaması ve izleyicilerin kablolu TV şovlarından ne beklediği konusunda yeni bir standart oluşturmasıyla tanındı. Ayrıca dizinin karmaşık olay örgüsünün her detayını tartışma konusunda tutkulu bir çevrimiçi fandom’a da ilham verdi.

Breaking Bad hayranı olsanız da olmasanız da, dizinin televizyon dünyası üzerinde büyük bir etkisi olduğunu inkar etmek zor.

Breaking Bad Dizisinin Konusu

Breaking Bad dizi konusu, Vince Gilligan tarafından yaratılan ve üretilen bir suç drama televizyon dizisidir. Gösteri aslen 20 Ocak 2008’den 29 Eylül 2013’e kadar AMC’de yayınlandı. Aşama III akciğer kanseri teşhisi konan mücadele eden bir lise kimya öğretmeni olan Walter White’ın (Bryan Cranston) hikayesini anlatıyor. Ölmeden önce ailesinin mali geleceğini güvence altına almak için eski bir öğrencisi Jesse Pinkman (Aaron Paul) ile birlikte metamfetamin üretip satarak suçla dolu bir hayata yönelir.

Dizi, senaryosu, oyunculuğu ve sinematografisi ile övgü topladı. Koşusunun sonunda, Amerikan televizyonunda en çok izlenen kablo şovları arasında yer aldı. Şovun finali 29 Eylül 2013’te yayınlandı ve 18-49 yaş aralığında 5.3 reytingle 10.3 milyon kişi tarafından izlendi.

Bu gibi sizleri Sinema ve Dizi kategorimizde yer alan içeriklerimize Google aracı ile ulaşabilir ve daha pek çok bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Konumuz ile alakalı olan En İyi Kore Dizileri 2022 makalemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.